KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15728803
nr 1572 8803
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
"Het lava". Signerad, blandteknik. Blandteknik på pannå, 175x77 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:11:34
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr